Przejdź do treści

Szukasz nowych możliwości? Sprawdź naszą ofertę i jakość obsługi.

Body

beauty

Stanowimy mały zespół profesjonalistów zafascynowanych produktami beauty. Dokładnie sprawdzamy kosmetyki, które oferujemy i nieustannie, także dla własnej przyjemności, śledzimy nowości na rynku.

Dlatego w pełni można zaufać naszym rekomendacjom. Ale profesjonalizm, to dla nas nie tylko znajomość produktu, lecz także zaangażowana obsługa klienta. Ponieważ współpracujemy z renomowanymi firmami spedytorskimi, zamówienia realizujemy bardzo szybko i bezbłędnie. Zawsze można na nas liczyć!

hurtowania kosmetyków

A wszystko zaczęło się od fascynacji

Pomagamy Firmom poszukującym kosmetyków markowych, cieszących się powodzeniem wśród wymagających klientek i klientów. Mamy kontakt zarówno z wielkimi markami, jak i niszowymi producentami kosmetyków rzemieślniczych . Naszą pasją jest znajdowanie tego typu nowinek i pokazywanie ich szerszej publiczności. Oferujemy : manicure i pedicure, kosmetyki do twarzy, jak i kosmetyki do makijażu: podkłady, róże, kosmetyki do oczu, czyli tusze do rzęs, cienie, korektory, a także ust, perfumy. Naszym wielkim atutem są także atrakcyjne ceny.

Jesteśmy dumni ze współpracy z:

To tylko nieliczne z oferowanych przez nas marek. Sprawdź pozostałe.
 

nasze-marki

filorga
nuxe
thalgo
OFRA