Przejdź do treści

CO NOWEGO?

Tu będziemy opowiadać o efektach naszych nieustannych poszukiwań: nowościach, które nas zachwyciły, najnowszych trendach i wydarzeniach z naszej ulubionej branży. A także o kolejnych, niezwykłych markach z naszej oferty i ich najciekawszych produktach.


Remington PROluxe You

Remington wśród prostownic jest jak IRobot wśród robotów sprzątających- najbardziej pewna i bezpieczna opcja. Pytałam kilku osób czy mogą mi polecić jakąś prostownice i duża większość podała właśnie Remingtona.

Przez tak duży wybór cenionych produktów wybór był jeszcze trudniejszy. Ostatecznie przekonało mnie:

1) Indywidualne dostosowanie…

Marka OLAPLEX jest rozpoznawalnym znakiem towarowym profesjonalnej linii kosmetyków do włosów a teraz także stosowana u barberów.

W czasach pandemii znaczna część osób przeszła na pracę zdalną. Nie nam rozstrzygać, czy tak jest lepiej czy nie, bo to kwestia indywidualna. Stworzyliśmy za to kilka porad, aby jak najlepiej wykorzystać ten czas i zadbać o siebie. 

NAWILŻENIE 
Przy ciągłym stosowaniu płynów antybakteryjnych oraz myciu rąk, skóra dłoni wysusza się znacznie szybciej. Należy więc…

Pisaliśmy już jak można zadbać o siebie w czasie home office, a teraz przychodzimy do Was z propozycjami na czasy dystansu społecznego i kwarantanny.

 

  1. O nawilżaniu już była mowa, ale jest to na tyle istotne, że warto o tym wspomnieć raz jeszcze. Przygotowaliśmy więcej propozycji…
         
  2. Długi…

Kalendarzowa jesień trwa już od tygodnia, a dziś pierwszy dzień października. Jest to więc najwyższa pora, aby powiedzieć kilka słów na temat makijażu na jesień 2020. 

KREM NAWILŻAJĄCY

Jesienią i zimą należy szczególnie zadbać o skórę, ponieważ jest nieustannie poddawana niekorzystnym warunkom atmosferycznym. Podstawą udanego makijażu jest więc krem.

Filorga to francuska marka, która od ponad 35 lat dostarcza wyjątkowych kosmetyków w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej (wypełniacze kwasu hialuronowego, preparaty do mezoterapii, peelingi na bazie glukonolaktonu).
//--> //--> //-->

Najwyższa pora zacząć myśleć nad wyborem kalendarza adwentowego 2020. Dzisiaj przychodzimy do Was z kilkoma propozycjami. Jednocześnie jest to pierwszy wpis z serii X-MASS.

Co roku REVOLUTION BEAUTY proponuje nam kolekcję świąteczną. Będziemy o niej pisać więcej, dzisiaj przedstawiamy tylko ich…

W tym roku zima nas zaskoczyła, mamy śnieg i ujemne temperatury. Wiele osób z utęsknieniem czekało na tę chwilę, szczególnie że w ubiegłych latach pogoda była raczej jesienna niż zimowa.

Lato zbliża się wielkimi krokami. Zebraliśmy dla Was produkty, które pomogą uzyskać zdrowy, opalony wygląd skóry bez jej
uszczerbku.

Pielęgnacja przed opalaniem (czy po prostu wyjściem na słońce) to przede wszystkim filtry odpowiednio dobrane do potrzeb
skóry oraz odcienia karnacji. Należy pamiętać, że na twarz nakładamy specjalnie do tego przeznaczony krem.
Nasze…