Przejdź do treści

Marki w naszej ofercie

Od laboratorium dermatologicznego po imperium dermokosmetologii. Francuskie kosmetyki pielęgnujące każdy rodzaj skóry.

Polski producent kosmetyków kolorowych REVERS to połączenie atrakcyjnego designu opakowań, jakości i przede wszystkim innowacyjności.

Olaplex to innowacyjny produkt do pielęgnacji włosów, który zapobiega uszkodzeniom włosów podczas koloryzacji. Kompozycja replikuje i odbudowuje uszkodzone wiązania disiarczkowe. Farbowanie włosów nigdy nie było bezpieczniejsze!

Francuska marka, która odniosła sukces dzięki produktom do profesjonalnej pielęgnacji, wprowadziła na rynek serię produktów do pielęgnacji domowej, które cieszą się ogromną popularnością.

Fillmed dostarcza innowacyjne rozwiązania wspierające naszą skórę. Znajduje zastosowanie w zabiegach medycyny estetycznej przez dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej.

Czeska marka z wieloletnim doświadczeniem. Jej początki tkwią w makijażu scenicznym, a jej kultowym produktem jest podkład Make-up Cover, który z czasem stał się częścią codziennego użytku.

Kosmetyki łączące w sobie moc natury, skuteczność nauki i pieszczoty zmysłów. To połączenie znajduje odzwierciedlenie w nazwie marki, która powstała ze słów „Natura” i „Luksus”.

Francuska marka istnieje od 50 lat na świecie, a od 20 lat w Polsce. Jest liderem w dziedzinie SPA i talasoterapii na całym świecie. Thalgo wykorzystuje wyjątkowo dobroczynne właściwości wody morskiej, flory i fauny do tworzenia najwyższej jakości kosmetyków.

Niemiecka marka, która wyróżnia się szeroką gamą kolorowych produktów, dzięki czemu skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Ponadto są cruelty-free, więc ich kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Marka o austriackich korzeniach sięga 1930 roku, kiedy jej założyciel Josef Gschwentner otworzył swój pierwszy salon fryzjerski w Wiedniu. Następnie powstała marka RefectoCil, która szybko stała się światowym liderem w koloryzacji brwi i rzęs.

Estée Lauder Companies Inc. to amerykański międzynarodowy producent i sprzedawca prestiżowych produktów do pielęgnacji skóry, makijażu, zapachów i produktów do pielęgnacji włosów, z siedzibą w Midtown Manhattan w Nowym Jorku.

#
Pracujemy z ludźmi i dla ludzi, dlatego szczególnie dbamy o relacje z klientem. Naszym priorytetem jest ich satysfakcja, Twoja satysfakcja.

Ty decydujesz o sile naszej firmy, dlatego wybieramy najbardziej atrakcyjne marki na rynku oraz renomowanych dostawców.