Przejdź do treści

O nas

Zainteresowania, cele i wyznawane wartości. To właśnie nas łączy. Fascynacja rynkiem kosmetyków, nowoczesne podejście do biznesu, troska o ekologię i entuzjazm w rozwiązywaniu problemów. Te cechy widać w naszym działaniu każdego dnia.

Klienci mogą wykorzystać nasze rozeznanie na rynku, kontakty z producentami, szybką i zindywidualizowaną obsługę, nowatorskie rozwiązania logistyczne i wreszcie radość z pracy w tej firmie. Bo my po prostu lubimy to, co robimy!

Znalazłem swoje miejsce

Nigdy bym się tego nie spodziewał: kosmetyki to moja pasja. Od pierwszego dnia pracy poczułem, że to mnie interesuje i właśnie to chcę robić w życiu. Dlatego uważnie śledzę trendy i nowości oraz staram się zaoferować klientom najlepsze ceny na rynku i profesjonalną obsługę. Zawsze lubiłem kontakt z ludźmi, a ta praca, dzięki udziałowi w wielu targach i imprezach specjalistycznych pozwoliła mi poznać fantastyczne osoby. Lubię te spotkania. Doceniam wymianę doświadczeń. Zaufanie w kontaktach biznesowych: to dla mnie najważniejsze. O mnie: logistyk z wykształcenia, perfekcjonista z zamiłowania. Cenię sobie drobne radości życia, ale zawsze pamiętam: najpierw praca, potem przyjemność. Przemawia do mnie idea zrównoważonego rozwoju. Zarówno w odniesieniu do jednostki, jak i społeczeństw i całej naszej planety. Dbam o równowagę między pracą, a życiem prywatnym, między aktywnością fizyczną, a umysłową. Nie wiem, czy to klucz do sukcesu, ale dobrze mi z tym.

Naszą siłą jest zespół

Postanowiliśmy razem pracować, bo połączyły nas wyznawane wartości. Ale nie tylko. Uważamy, że istotne są także umiejętności biznesowe. Znamy się na tym, więc postanowiliśmy od początku budować firmę w oparciu o standardy obowiązujące w nowoczesnym biznesie. Śledzimy rynek odwiedzając targi i imprezy specjalistyczne zbieramy informacje o nowościach i wybieramy te produkty, które odpowiadają naszej filozofii. Pracując już z rozpoznawalnymi markami, chcemy także zrobić coś dobrego w naszej dziedzinie. Promować małe, ekologiczne marki i zdobywać dla nich nowych odbiorców. Wierzymy, że o pewnych produktach powinien usłyszeć świat. Bardzo cenimy sobie stałą współpracę. Możemy wtedy lepiej poznać potrzeby Klienta i wyszukać te produkty, które okażą się dla niego najodpowiedniejsze. Uważamy, że profesjonalizm i indywidualne podejście sprawdza się najlepiej i gwarantuje sukces obu stronom. Dbamy, by nasi Klienci mieli najlepsze możliwe ceny, a towar docierał do nich najszybciej, jak to możliwe. To nasze codzienne wyzwania i źródło satysfakcji.

Proponujemy naszym Klientom wielki wybór kosmetyków najwyższej jakości, zarówno marek popularnych, jak i niszowych, ekologicznych. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny.

Nieustanie rozwijamy się i nawiązujemy kontakty w kraju i za granicą. Chcemy, by portfolio naszych marek rosło i odzwierciedlało naszą filozofię. Wyszukiwanie "perełek" to nasza specjalność.

Nasi Klienci to sklepy stacjonarne i internetowe, hurtownie, salony piękności oraz wszyscy, którzy szukają wyjątkowych produktów do makijażu i pielęgnacji. Działamy na całym świecie i cały świat jest naszym domem.